Zwrot i reklamacja

JAK MOGĘ DOKONAĆ ZWROTU PRODUKTU?

Nasze produkty wykonujemy z niezwykłą starannością, dbając o każdy detal i jak najwyższą jakość. Pamiętaj, że w przypadku kiedy zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz go zwrócić w ciągu 14 dni od odebrania przesyłki bez podawania przyczyny.
Zwracane artykuły powinny być w nienaruszonym stanie, czyli w oryginalnym opakowaniu i nieużyte.

Aby dokonać zwrotu, najpierw skontaktuj się z nami i poinformuj nas o tym, wysyłając maila ze swoim numerem zamówienia na adres: biuro@fussycandle.pl. Później wystarczy, że wypełnisz formularz zwrotu, który prześlemy Ci w odpowiedzi mailowej i dołączysz do paczki zwrotnej wraz z dowodem zakupu.

Zwrot środków dokonywany jest w ciągu 14 dni od dostarczenia zwrotu zamówienia.

Przy pakowaniu zwrotu do nadania zachowaj najwyższą ostrożność. Nie ponosimy odpowiedzialności za paczki uszkodzone oraz odesłane pod inny adres. Zwroty, które w związku z błędnym adresem zostaną do nas dostarczone po terminie, nie będą rozpatrywane.

Zgodnie z Art. 38 pkt 3 Ustawy o prawach konsumenta zwrotowi nie podlega towar wyprodukowany według specyfikacji konsumenta lub produkowanego na indywidualne zamówienie.

NA JAKI DANE ADRESOWAĆ ZWRACANY LUB REKLAMOWANY PRODUKT?

Zwroty oraz reklamacje prosimy kierować na adres:

FUSSY Magdalena Rachańska
ul. Pajdaka 7/106
03-134 Warszawa

CZY MOGĘ WYMIENIĆ TOWAR?

Niestety nie ma możliwości przeprowadzenia wymiany bez zwrotu. W celu wykonania wymiany prosimy o przesłanie do nas paczki ze zwrotem i ponowne zamówienie interesującego produktu.

CZY ZWRACAJĄC ZAKUPIONE PRODUKTY OTRZYMUJĘ TEŻ ZWROT ZA PRZESYŁKĘ?

Tak, z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia innego niż najtańszy sposób dostarczenia oferowanego w Sklepie.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ TOWAR OSOBIŚCIE?

Na ten moment nie prowadzimy zwrotów osobistych.

ILE BĘDĘ CZEKAĆ NA ZWROT PŁATNOŚCI?

Kwotę zwrócimy Ci w ciągu 14 dni od daty dostarczenia do nas przesyłki. Jeśli w tym czasie nie otrzymasz zwrotu środków, skontaktuj się z nami. Forma zwrotu należności zależy od metody płatności wybranej podczas składania zamówienia. W przypadku, gdy nie uznamy zwrotu skontaktujemy się Tobą drogą mailową lub telefoniczną.

W JAKI SPOSÓB MOGĘ ZŁOŻYĆ REKLAMACJĘ?

Aby zareklamować produkt, najpierw skontaktuj się z nami i poinformuj nas o tym, wysyłając wiadomość na adres: biuro@fussycandle.pl.

Wnosząc reklamację, prosimy o podanie następujących danych: informację o odstąpieniu od umowy, numer zamówienia, datę zamówienia/odbioru, Imię i Nazwisko, adres, telefon kontaktowy, e-mail, podpis oraz datę.

Wstępnie ocenimy zasadność składanej reklamacji i w odpowiedzi zwrotnej poprosimy Cię o wypełnienie formularza reklamacyjnego, który dołączysz do przesyłki wraz z dowodem zakupu.

W JAKIM CZASIE MOJA REKLAMACJA ZOSTANIE ROZPATRZONA?

Reklamacje są rozpatrywane w terminie do 14 dniu od momentu otrzymania przez nas reklamowanego towaru wraz z formularzem reklamacji i dowodem zakupu.

JAKIE SĄ MOŻLIWOŚCI PO UZNANIU REKLAMACJI?

Jeśli reklamacja zostanie uznana, zaproponujemy Ci nieodpłatną wymianę na ten sam produkt wolny od wad, inny produkt o tej samej wartości lub zwrot kosztów reklamowanego zamówienia.

JAKIE REKLAMACJE NIE SĄ UZNAWANE?

Nie uznajemy reklamacji wynikających z użytkowania produktu (np. uszkodzenie mechaniczne, zużycie) lub złej pielęgnacji.

CZY MOGĘ NADAĆ PACZKĘ POCZTĄ?

Jeżeli wysyłasz paczkę pocztą, prosimy upewnić się, że jest ona odpowiednio zapakowana i zostanie dostarczona bezpośrednio do naszego biura. Zalecamy również pamiętać o zachowaniu potwierdzenia nadania, może się przydać w przypadku problemów z przesyłką.

Nie ponosimy odpowiedzialności za źle zaadresowaną przesyłkę, zagubioną lub zniszczoną podczas transportu.  

CZY MOGĘ WYSŁAĆ TOWAR ZA POŚREDNICTWEM PACZKOMATU?

Jak najbardziej. Przesyłka po uprzednim poinformowaniu może zostać przekazana do Paczkomatu WAW33AP, Książkowa 9F, Warszawa

Możesz również nadać paczkę w paczkomacie, którą później dostarczy do nas kurier na adres naszego biura:
FUSSY Magdalena Rachańska, ul. Pajdaka 7/106, 03-134 Warszawa.